reference - Nikol foto

Spokojení zákazníci:

 1. Barbora Skoumalová: 

  Naprosto profesionální přístup k focení, kreativní nápady, krásné výsledné fotky a skvělá nálada a vstřícnost jako bonus! 100% spokojenost ! Doporučuji!

 2. Richard Pekárek: 

  Záruka 100% procentní profesionality!
  Od prvotní komunikace, přes samotné focení až po finální obdržení fotek. A to vše s naprosto milým přístupem. Je radost pracovat s lidmi, kteří umí a které baví jejich práce – u Nikol to platí dvojnásob!
  Koncertní show “Já půjdu dál” DOPORUČUJE!
  100% !!! :-)

 3. Petr Novosad: 

  umí probořit ledy, takže focení berete jako pohodu a výsledek je pak super

 4. Erika Zavadilova: 

  Má krásné fotky, vstřícný přístup.prostě je radost s ní spolupracovat. Mohu vřele doporučit ☺

 5. Milan Havránek: 

  Velká spokojenost jak se samotným focením, tak i s výsledkem.

 6. Roman Chrastina: 

  Krásné foto,vstřícnost a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

 7. Petr Smažinka: 

  Vše s úsměvem a vždy super náladou. Fotky i přístup perfektní. Už teď se těším na další focení :-)

 8. Pavla Bakalová: 

  Co dodat :-) Nikča je perfektní a profík se vším, co má profík mít :-) Z focení jsem šla nadšená a doufám, že se to ještě někdy zopakuje. Její příštup byl profesionální a málokterý fotograf s člověkem jedná jako ona. Za mě jednoznačně 5 hvězdiček a velká pochvala :-)

 9. Petr Leška: 

  Profesionalita, talent, individuální přístup a rozumná cena.. sečteno, odečteno a podtrženo;)

 10. Kateřina Foltýnová: 

  Nikča je opravdu výborná! Nejen profesionálka, která ví, co dělá, ale i velmi příjemná sympatická holka :-) S ní to byla opravdu zábava a radost fotit. Výsledkem navíc byly parádní fotky, které všichni moc chválí! Všem spolupráci s Nikčou doporučuji ;-)

 11. Nikola Železníková: 

  Nikolka nám nafotila svatbu, bylo to super, bezvadna spoluprace a spousta srandy. Jsme radi, ze v tento den byla s nama ♥ urcite nasi rodinu nefotila naposledy :) Dekujeme Železníkovi ✌:)

 12. Lucie Vodrážková: 

  Focení bylo pohodové a veselé. U Nikol neexistuje slovo ,,nejde”, prostě si to zařídí tak, aby to šlo. Pokud máte rádi při focení pohodu a péči, pak neváhejte a domluvte si termín:-)

 13. Veronika Pražáková: 

  Já mám neskutečné zážitky s focením s Nikol, každé focení plné smíchu, radosti, nápaditosti občas menší zvrhlosti:D Za mě fotografka která focení dělá opravdu s láskou k focení, a lidem. Vykouzlí úsměv na každé tváři. Za mě doporučuji…

 14. Petr Klimek: 

  Super focení naší svatby. Vše v poklidu a pohodě. Krásné fotky. A vystihla momenty na které nezapomene nikdy. Opravu top. Moc doporučujeme i s manželkou. Nikčo, díky moc. :-)

 15. Jitka Rohlederová: 

  Focení jsem si opět naplno užila….. skvělá domluva, profesionální práce a hlavně pohodová atmosféra je důvod, proč se ráda vracím a všem doporučuju…

 16. Lenka Stavinohová: 

  Úžasná, velmi příjemná fotografka se smyslem pro humor, s neotřelými a originálními nápady, která udělá váš den krásnější! :)

 17. Eliška Marčíková: 

  Skvělá fotografka. Jen z ní srší energie a touha po úsměvu svých modelů :) Focení jsem si s ní vždy neskutečně užila!

 18. Martin Malaník: 

  Focení s úsměvem – a to ať už se člověku do focení chce či ne. Fotili jsme spolu už mnohokrát a vždy se Niki snaží vyjít maximálně vstříc. Za sebe doporučuji focení jak klasické (profilové či partnerské), tak i adrenalinovější akce (moto, čtyřkolka, bungee, …).

 19. Veronika Bezděková: 

  Za sebe a celou svou rodinu mohu jen doporučit! Fotky jsou krásné, čisté a opravdu profesionální. I když člověk nemá chuť se smát, tak Nikol to změní a focení je naplněné smíchem, úsměvy a dobré nálady. Sklidným srdcem ji mohu doporučit :)

 20. Roman Haluza: 

  Já můžu Niku jedině doporučit všema deseti! Perfektní fotky, perfektní atmosféra při focení! Nejvíce si cením, že dokáže zachtit svým objektivem momenty, které vykouzlí úsměv na tváři snad každému! :)

Spolupráce s firmami: